Hakkımda

1992 senesinin sıcak bir yaz ayında gelivermişim dünya hanesine. Cennetin dünyaya yansıması olarak tasvir ettiğim mekan-ı müstakim diyerekten yere göğe sığdıramadığım şirin Darende'me olan amansız sevdamın tezahürü neticesinde şuan teşrifinizle müşerref kıldığınız web sayfasını açtım. Emri hak vaki olup, vadem yettikten sonra da dostlar ziyaret edebilsin diye Google Blogger tercih ettim.

İletişim Fakültesi / Radyo TV Sinema, Teknik Bilimler / İnternet Ağ Teknolojileri, Açıköğretim / Adalet dallarında ihtisas gördüm/görüyorum. Bilişim teknolojilerine azami düzeyde alakam var ve pek çok web girişimine sahibim. Bahsettiğim üzere Darende'me duyduğum aşkın tezahürüdür Darende'ye Gel portalı. Yaz aylarında yaptığım çekimleri sizlerle paylaşarak, hep birlikte Darende'nin saklı kalmış güzelliklerini görmeye, tefekkür etmeye çalışacağız.

Hakkımda sayfalarının beylik laflarından biridir amaç ve gayeler. Bu garibin de bu web sayfasından maksadı gül yürekli dostlara Doğu'nun saklı cenneti Darende'yi en kapsamlı ve en doğru biçimde takdim etmek ve Cenab-ı Hak müsaade ettiği surette yaz aylarında sizi bir Darende gezisi yapmaya cansiperane bir çaba ile teşvik etmek. Onun içindir sitemizin adı Darende'ye Gel!

Yazınıza baharınıza farklı bir saadet, farklı bir anlam katmak, masalsı bir coğrafyada yeniden yaşama sevincine kavuşmak istiyorsanız Darende'ye Gelin diyerek sitemizin şiarınızı tekrarlasam fena olmaz sanırım.

Web sitemiz vesiyle Darende'ye gelip de çayımı içmeden gidenlere çok pis küsüyorum, benden demesi!